خدمات سرامیداس تریتمت مو در کرج

 

خدمات سرامیداس تریتمت مو در سالن آتی بیوتی در مهرشهر کرج

تشخیص تخصصی موی شما توسط برترین اساتید مجرب آرایشگری و با بهترین متریال روز و تضمین ماندگاری ، با مدیریت سرکار خانم عطیه طیبی با 15 سال سابقه کاری در زمینه آرایشگری و دارای مدارک بین المللی از استانبول، دبی و عمان

خدمات سرامیداس تریتمت  مو آتی بیوتی

سرامیداس تریتمت مو چیست؟

روش پیشرفته‌ی سرامیداس تریتمت مو که یکی از زیر مجموعه‌های کراتین مو می‌باشد، یک پروسه درمان ساقه مو میباشد که منجر به صافی نمیشود. سرامید یک نوع اسید چربست که به طور طبیعی  در سلولهای پوست مو یافت میشود. سرامید در مو مانع نفوذ پذیری در کوتیکول شده و همین امر باعث حفظ رطوبت در مو میشود و از خشکی و شکنندگی و شیوع بعضی از موخوره ها  نیز میشود.

موهایی که دچار خشکی کدری و دهیدراتگی شدند و کلاینت دوست ندارند، حالت اصلی موها از دست میرود. اینها به جای بوتاکس یا پروتیئنه میتوانند طی چند جلسه نسبت به نیاز موهایشان از این روش نوین استفاده کنند.

کراتین کار تخصصی در آتی بیوتی کرج​

سرکار خانم شیرین وحید با ۱۴ ساله تجربه کاری در حوضه بیوتی، که ۸ سال به طور تخصصی در لاین صافی و احیا، به ارائه خدمت میپردازند.

ایشان با تخصص در زمینه احیای مو با تکنیک مولتی فانکشن، نسبت به تایپ مو و نوع آسیب، بهترین راه درمان را ( ابریشم سازی، نانو بوتاکس، پرولوتاکی، انزیم تراپی و…) به شما ارائه میدهند.

نمونه کارهای سرامیداس تریتمت در سالن آتی بیوتی

هزینه سرامیداس تریتمت مو در آتی بیوتی کرج

هزینه سرامیداس تریتمت مو با توجه به اندازه و حجم مو و همین طور نوع مواد کراتینه می تواند تغییر کند . جهت دریافت مشاوره با بهترین کراتین کار کرج و همین طور اطلاع از هرینه سرامیداس تریتمت، با ما در ارتباط باشید.

سوالات شما از بهترین مرکز کراتینه مو کرج

معمولا بین 6 تا 7 ماه ماندگاری دارد ولی با رعایت نکات مراقبت از موهای کراتینه شده می توان این مدت زمان را تا یک سال افزایش داد.

استفاده از شامپو های بدون سولفات

استخر رفتن ممنوع

استفاده از ماسک های مراقبتی

 

چون رنگ مو باعث کمتر شدن تاثیر کراتینه می شود پیشنهاد می کنیم قبل از کراتین موهای خود را رنگ کنید.

 

بله اتوکشی نامناسب و استفاده از مواد غیر اصل و بی کیفیت می تواند به موهای شما آسیب برساند.

زنان باردار

کودکان زیر 12 سال 

افراد دارای حساسیت

افراد تحت درمان با داروهای خاص

بله در مرکز کراتینه مو آتی بیوتی این خدمات توسط بهترین کراتین کار کرج به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از مواد با کیفیت و طبق جدیدترین کتدهای روز دنیا با تجهیزات پیشرفته همچون دستگاه های نانواستیم و ماکرومیت و اتو موهای پیشرفته مخصوص کراتین به صورت کاملا تضمینی انجام می شود.

شما می توانید جهت رزرو نوبت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

  4337 342 0263
 867 88 129 0936

خدمات دیگر سالن آتی بیوتی کرج