سالن زیبایی آتی بیوتی ، مرکزی بسیار مجهز و تخصصی برای میکاپ و زیبایی بانوان محترم، با بیش از 15 سال سابقه در شهر کرج مشغول به فعالیت است. خدمات مختلفی در این سالن زیبایی مجهز زیر نظر استاد سرکار خانم عطیه طیبی ارائه میشود. طیف گسترده ای ازخدمات نظیر میکاپ عروس در کرج ، آرایش مو، مژه و ابرو، ناخن و بسیاری از خدمات غیر جراحی زیبایی با بروزترین فناوری‌های این رشته، در این مرکز انجام میشود.
سالن زیبایی آتی بیوتی با ارائه خدمات مختلف از جمله میکاپ تخصصی عروس، رنگ مو، شینیون مو، میکاپ، خدمات ناخن، خدمات ابرو، خدمات مراقبت از پوست و ... سعی در ارتقای سطح کیفی صنعت آرایش در ایران دارد. در آتی بیوتی ، بر آنیم تا با استفاده از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات زیبایی در کنار بهترین متریال‌ها با برندهای معتبر، حس خوب و تجربه‌ای بیادماندنی را برای مشتریان خود به یادگار بگذاریم.


جهانی
منتظر زیبایی و
شکوه توست

فروزان دلفی

میکاپ آرتیست سالن آتی بیوتی در مهرشهر کرج


فروزان دلفى هستم ميكاپ آرتيست با ١٠ سال سابقه كارى . سبك ميكاپى كه من كار ميكنم مديوم هست. هميشه تو سبك ميكاپم سعى كردم هيچ وقت ميكاپ به صورت غالب نباشه. چون من با ميكاپ اجزاى صورت رو سر جاى خودش نگه ميدارم وفرم بهترى به صورت ميدم. توی ميكاپ هميشه شيك شدن چهره برام تو الويته و هميشه برام مهم بوده از لوكس‌ترين متريال استفاده بكنم.

دوست دارم بالاترن حس رضایت را از مشتریان و دوستان خود داشته باشم تا پیوند محکمی میان ما برقرار باشد.

شیرین وحید

متخصص لاین صافی و احیای مو در آتی بیوتی مهرشهر کرج


سرکار خانم شیرین وحید با ۱۴ ساله تجربه کاری در حوضه بیوتی، که ۸ سال به طور تخصصی در لاین صافی و احیا، به ارائه خدمت میپردازند. ایشان با تخصص در زمینه احیای مو با تکنیک مولتی فانکشن، نسبت به تایپ مو و نوع آسیب، بهترین راه درمان را ( ابریشم سازی، نانو بوتاکس، پرولوتاکی، انزیم تراپی و…) به شما ارائه میدهند.

حس رضایتمندی شما از بهترین هدیه هایی است که این حرفه به من تقدیم کرده است. آنرا قدر میدانم.

آرزو فدکی

میکاپ آرتیست - سالن زیبایی آتی بیوتی کرج


آرزو فدکی هستم با ۷ سال تجربه ی فعالیت در لاین میکاپ؛ باورم تو میکاپ این بوده که در عین اصالت چهره ، اون رو به بهترین ورژن خودش تغییر بدم و همیشه به سبک های ترند آپدیت باشم و از بهترین متریال استفاده کنم . به انواع سبک در میکاپ تسلط دارم اما همیشه نسبت به آناتومی چهره و سلیقه ی مشتری بهترین انتخاب رو براش داشتم

هیجانی که از تغییر در چهره ی مشتریان به من دست میدهد، بهترین دستاورد من بوده و آنرا در لبخند رضایت شما جستجو میکنم.

مریم قربانی

شینیون کار تخصصی در آتی بیوتی مهرشهر کرج


من ماری هستم ؛ ۶سال هست که تو زمینه شینیون فعالیت دارم. همیشه طرفدار سادگی بودم و دوست دارم موهای مشتری هامو به طبیعی ترین حالت ممکن استایل کنم. سبک کارم کاملا اروپایی هستش. از بهترین متریال استفاده میشه که حالت طبیعی مو‌حفظ بشه و خیلی موی شما چسبندگی نداشته باشه ودوام کار رو بالاتر ببره .

خوشحالم که در کنار دوستان و اساتید خوب زیبایی آتی بیوتی در خدمت عزیزان هستم. هدفم ایجاد خلاقیت در کارم هست و برآورده کردن رضایت مشتریان خوبم

شیوا کبوتری

میکاپ آرتیست در آتی بیوتی مهرشهر کرج


شیوا هستم میکاپ آرتیست در سالن میکاپ و زیبایی آتی‌بیوتی کرج؛ من با میکاپ این جسارت رو به شما میدم که زیبایی چهرتون رو کشف کنید و به بهترین خودتون تبدیل بشید . من با بهره‌گیری از متدهای روز دنیا و لوکس‌ترین متریال، یک میکاپ با ظرافت، با کیفیت و پر از دیتیل به عروسام هدیه میدم ... زیبایی و ظرافت همیشه در کنار هم هستن؛ من به ظرافت کار خیلی اهمیت میدم تا یه زیبایی خاص خلق کنم .
ماندگاری میکاپ خیلی مهمه؛ تکنیک و مهارت در کنار متریال لوکس، در نهایت براتون یه میکاپ ماندگار و با کیفیت رو بهمراه داره .

میکاپ کردن برای من پر از حس خوبه و‌ صددرصد خودم رو برای عروسام میذارم